Dnia 12 czerwca odbyła się uroczystość przedszkolna dla rodziców z  okazji  Dnia mamy i taty. Pani dyrektor przywitała zebranych gości a nastepnie dzieci z młodszej i starszej grupy przedszkolnej zaprezentowały swój program artystyczny - wiersze, piosenki, tańce, inscenizacje oraz przedstawienie Spotkanie  bajek.Wszystkie  dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły upominki, piękne kolorowe kompozycje z kwiatami. Dla dzieci i dla rodziców był to bardzo radosny dzień pełen wrażeń i wzruszeń. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów oraz za przygotowanie poczęstunku dla dzieci i

Zabawy w Krainie zabaw dziecięcych w AKUKU - Kraków. Wycieczka do krakowskiej Księgarni.

Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach ,,Wiosna w kolorowej sukience" w gospodarstwie edukacyjnym ,,Zaczarowane Wzgórze" w Czasławiu.

Przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę  Publiczną  w  Dobczycach. Na dzieci czekało wiele  niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez pracowników biblioteki. Dzieci dowiedziały się jak zostać czytelnikiem biblioteki, obejrzały  filmik ,,Niezwykłe przygody Dobka", oglądały  biblioteczne  wystawy i regały z książkami oraz kącik czytelniczy dla dzieci. Poznały również,  tajniki zabaw z robotem Photon a na koniec spotkały się z Misiem Tulisiem i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Dzieci  miło i serdecznie zostały  przyjęte  przez pracowników biblioteki, za co bardzo dziękujemy. 

Przedszkolaki pojechały na wycieczkę do ANIKINA – Krainy zabaw dziecięcych w Krakowie.To wspaniałe miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym na wspólne zabawy ruchowe, sprawnościowe, wspinaczkowe.To miejsce, gdzie dzieci mogą poskakać na trampolinie, w basenie z piłkami, pozjeżdżać na zjeżdżalni, pohuśtać na huśtawkach, hamakach, jeździć samochodami i bawić się w domkach z pełnym wyposażeniem. Dzieci bardzo radośnie spędziły czas i zmęczone ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Strony